Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Hrusice proslavil Josef Lada

Hrusice proslavil Josef Lada
24. 03. 2010 Česká republika
Když se řekne Hrusice, většinou to nikomu nic neříká. Snad jen učitelky češtiny zavětří. Když ale dodám „Ladovy Hrusice“, svitne už snad téměř každému. Ano, ráda bych vás pozvala do Hrusic, do rodiště …více»

Dlouhá Loučka se zámkem a vesnickou zábavou

Dlouhá Loučka se zámkem a vesnickou zábavou
23. 03. 2010 Česká republika
S každým místem je spojena jeho historie a není tomu jinak i s obcí, ve které žiji. První písemná zmínka o vsi Dlouhá Loučka pochází z roku 1301- byla vedena pod názvem Longa Villa a po krátké době …více»

Moravská Třebová - město s moravskou orlicí

Moravská Třebová - město s moravskou orlicí
22. 03. 2010 Česká republika
Moravská Třebová (německy Mährisch Trübau) je město ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy, na západní Moravě. Znak města – moravská orlice, na prsou nese štítek s písmenem “T” Je to krásné  …více»

Rakovník pro milovníky památek

Rakovník pro milovníky památek
21. 03. 2010 Česká republika
Rakovník, nevelké město, které však má mnoho co nabídnout. Leží ve Středních Čechách, 60 km západně od Prahy. Ubytování nabízí několik velmi hezkých penzionů a hotelů. Krásy Rakovníka a jeho okolí …více»

Obec Prace a Mohyla Míru

Obec Prace a Mohyla Míru
20. 03. 2010 Česká republika
Na Prackém kopci, kde probíhaly rozhodující boje, byl na paměť bitvy postaven monumentální secesní památník - Mohyla míru. V jeho podzemí je hrobka s ostatky padlých, poblíž je muzeum. Památník byl  …více»
 

Sokolov s mizejícími šachtami

Sokolov s mizejícími šachtami
19. 03. 2010 Česká republika
Toto město se rozkládá uprostřed trojúhelníku tří známých lázeňských měst - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy lázně. Svou tradicí patří mezi hornická města - již od konce 18. století se zde  …více»

Slavkov u Brna proslavený bitvou

Slavkov u Brna proslavený bitvou
18. 03. 2010 Česká republika
Slavkov leží jihovýchodně od Brna v Jihomoravském kraji. Je známý především Bitvou u Slavkova a Slavkovským zámkem. Bitva se odehrála několik kilometrů západně od města. Zámek je barokní, má  …více»

Havířov s příjemným zámeckým posezením

Havířov s příjemným zámeckým posezením
17. 03. 2010 Česká republika
Havířov a jeho rok "zrození" je stejný jako ten můj - 1955. Do Havířova jsem se přivdala před 32 lety. Za ta léta prošlo město mnohými změnami. Já jsem vyrůstala v malé podhorské vesničce, tak jsem …více»

Klimkovice - malé slezské město s lázněmi

Klimkovice - malé slezské město s lázněmi
14. 03. 2010 Česká republika
Klimkovice jsou malé slezské město, které se nachází na nejvýchodnějších výběžcích Nízkého Jeseníku. Od Ostravy jsou vzdáleny pouze 7 km. Součástí Klimkovic jsou také části Josefovice, Hýlov …více»

Orlová s příjemným bydlením

Orlová s příjemným bydlením
12. 03. 2010 Česká republika
Vznik Orlové a původ názvu vznikl podle pověsti z období vlády Těšínského knížete Měška. Ten, jednoho dne lovil v temných lesích svého panství, se posadil se svojí manželkou Ludmilou a k polednímu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !