Čas malinČas malin Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.09. 2018
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Kroměříž přezdívaná Hanácké Athény

Kroměříž přezdívaná Hanácké Athény
8. 04. 2010 Česká republika
Kroměříž byla v nedávné minulosti vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky, historické centrum je spolu s Podzámeckou a Květnou zahradou chráněné jako městská památková rezervace  …více»

Liberec - domov nejstarší zoologické zahrady

Liberec - domov nejstarší zoologické zahrady
7. 04. 2010 Česká republika
Vítejte v mém rodném městě na severu Čech. Město Liberec je domovem cca 165 tisíc obyvatel a má dlouhou historii a několik superlativ. Liberec je domovem nejstarší ZOO v České republice. Můžeme …více»

Most leží pod vrchem Hněvín

Most leží pod vrchem Hněvín
6. 04. 2010 Česká republika
Městem, ve kterém jsem se narodila a ve kterém také v současnosti žiji, je Most. Jedná se o statutární město ležící na severu Čech v tzv. mostecké uhelné pánvi mezi Krušnými horami (na jejich úpatí)  …více»

Adamov a Stará huť u Adamova

Adamov a Stará huť u Adamova
5. 04. 2010 Česká republika
Do Adamova jezdíme už nejméně 15 let na pravidelné víkendové vycházky s pejsky. Je tam hodně možností, kde se s nimi dá projít a krásné lesy, které jsou na vycházky jako stvořené. Představím Vám  …více»

Tajemný hrad Svojanov

Tajemný hrad Svojanov
4. 04. 2010 Česká republika
Nad údolím říčky Křetínky jižně od Svitav se rozkládá tajemný hrad Svojanov. Nachází se poblíž města Polička. Navštívila jsem jej loni o dovolené, hrad se mi moc líbil a všem jej mohu doporučit  …více»
 

Moje rodná víska Vlčková

Moje rodná víska Vlčková
3. 04. 2010 Česká republika
Narodila jsem se sice v porodnici ve Zlíně, ale celý můj život je svázán s malou vesničkou, kde lišky dávají dobrou noc a na mapě České republiky další se stejným názvem nenajdete. Nachází se …více»

Býčí skála je nalezištěm sídliště paleolitického člověka

Býčí skála je nalezištěm sídliště paleolitického člověka
2. 04. 2010 Česká republika
Jeskyně Býčí skála leží v střední části CHKO Moravského krasu severně od města Brna, v Josefovském údolí mezi městečky Adamov a Křtiny. Spolu s Rudickým propadáním tvoří druhý nejdelší jeskynní  …více»

Temný hrad Roštejn postavil sám ďábel

Temný hrad Roštejn postavil sám ďábel
1. 04. 2010 Česká republika
O hradě Roštejn jsem toho slyšela už mnoho, proto jsem se loni v létě na hrad vydala, abych vše viděla na vlastní oči. Ono, když Vám o tom někdo jen vypráví, tak to není ono, lepší je se sama  …více»

Čáslav je město s bohatou historií

Čáslav je město s bohatou historií
31. 03. 2010 Česká republika
Čáslav je město s bohatou historií, které leží uprostřed Železných hor a Hornosázavské pahorkatiny ve Středočeském kraji, v okrese Kutná Hora. Bylo založeno v polovině 13. století Přemyslem Otakarem  …více»

V lesích u hradu Landštejn naleznete vojenské bunkry

V lesích u hradu Landštejn naleznete vojenské bunkry
30. 03. 2010 Česká republika
Jedna z nejrozsáhlejších českých hradních zřícenin dokumentuje vývoj obranného hradního systému od románské doby až po renesanci. Landštejn leží v lesnaté krajině České Kanady při hranici s Rakouskem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !