Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Moje rodina

18. 09. 2010 | Vaše příběhy
Máme tři děti. Než se mi narodil první syn, bydleli jsme u rodičů na vesnici. A jelikož mi práce ani v těhotenství nevadila, tak jsme pomáhali všude. Ten den se zrovna dělalo na zahradě. Najednou mi  začaly bolesti. Manžel  mi vzal věci a jeli jsme do nemocnice.

Tam už to šlo tak rychle, že mě svlékali ve výtahu. U druhého porodu to šlo normálně, bez nějakých stresů. Když jsem čekala třetího syna, tak už zase bylo veselo. Bylo to v únoru, zima, sníh. Bolesti mě chytly ráno o půl páté. Manžel volal sanitku, než přijela, praskla mi voda. Saniťák se začal rozčilovat, že jsme měli volat dřív.

Ale jak dřív, když to přišlo naráz. Ani mi nepomohl ze schodů, musel manžel sám. Když jsme jeli, tak mu asi došlo, že to do nemocnice nestihneme. Cestou zastavil v jedné obci, bydlela tam paní, dělala porodní bábu, tak se tomu dříve říkalo. Tam jsme na ni museli čekat, a možná tím, jsme už včas do nemocnice nedojeli. 

Cestou musel řidič zastavit a paní mi pomohla s porodem. Syn se narodil v sanitě. Museli ho zabalit do plínek a pak ještě do peřinky. Vím, že byla hrozná zima, jen zuby mi drkotaly. V nemocnici už na nás čekali. Ráno šla tchyně k lékaři na kontrolu, lékař měl telefon a mluvil do něho, koukal na tchyni a smál se.

Pak jí pogratuloval k narození vnuka. Vyprávěl ji o tom, ani nevěděla, že jsem v nemocnici. Hlavně, že vše dobře dopadlo a syn byl v pořádku. Dnes je z něho chlap, má svoji rodinu. Když jezdíme kolem toho místa, vždycky si vzpomenu a říkám synovi, tady  je tvoje místo narození.

Sarita
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Hlavně, že jste Ty i syn ten únorový porod v sanitce přečkali bez následků!
A místo narození v rodném listě má asi podle toho místa, kde se to událo....
Obrázek uživatelky
profil
tak ty se tedy nezdášSmajlík, rodíš v sanitce,Smajlíkto byl pokus o žert....já vím,z hor do města je to dálkaSmajlíkHlavně,že jste oba v pořádku...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsou na tom lépe.I když podle toho co se děle ve zdravotnictví, tak nevím.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný příběh, mě první porod trval 24hod., odtekla mi plodová voda a dceři se na svět nechtělo, narodila se až další noc,nastříhli mě, ale ještě jsem se roztrhla a pomalu hodinu mě šili,pak jsem si nemohla ani sednoutSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles