Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.07. 2019
Dnes má svátek Kristýna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Pozor na (ne)končící slevy!

Pozor na (ne)končící slevy!
13. 08. 2007 Finance
I když je léto už v druhé polovině, letní slevy zdaleka nekončí. Naopak dá se předpokládat, že prodejci si ještě větším snížením cen sezónního zboží budou chtít vyprázdnit sklady před dalším ročním obdobím. SOS upozorňuje …více»

Proč si (NE)pořídit pejska

Proč si (NE)pořídit pejska
13. 08. 2007 Zvířátka
Máme tu téměř konec prázdnin a je možné,že si vaše dítko přiveze z prázdnin štěňátko…...Je malé a roztomilé, jako každé miminko a je jedno, jestli je to lidské, nebo zvířecí mládě.  …více»

Proč je tak těžké odpouštět?

Proč je tak těžké odpouštět?
9. 08. 2007 Vztahy
Odpustíš mi to? - Kdo by ve svém životě nezaslechl alespoň jedenkrát tuto prosebnou formulku, která touží po odpuštění, zapomenutí věcí, které nás ranily či nám ublížily. Jak jednoduchá otázka, na kterou existují …více»

Život s lupenkou

Život s lupenkou
7. 08. 2007 Nemoci
Psoriasis vulgaris general lidově zvaná lupenka, je kožní onemocnění. Kožní lékaři říkají, že je to spíše kosmetická vada, která dokáže pěkně potrápit. V naší populaci je kolem 10%  …více»

Proč muži chtějí potvory?

Proč muži chtějí potvory?
6. 08. 2007 Vaše příběhy
V čem spočívá slovo potvora? Mnozí z nás ji vidí jako namyšlenou, bezcitnou mrchu, co má ráda jen sama sebe a tak ji nezajímá, že muž, se kterým tráví své chvilky má nebo nemá manželku nebo dokonce i děti.  …více»
 

Nejmilejší místo

Nejmilejší místo
3. 08. 2007 Vaše příběhy
Řeka hučí v klínu rozervaných skal. Od dohořívajícího táboráku se tlumeně nesou tóny písničky doprovázené kytarou a blízká řeka hučí svoji věčnou píseň v hlubokém údolí. Končí den, nepatrný okamžik  …více»

Žárlivost

Žárlivost
2. 08. 2007 Vaše příběhy
Žárlivost- co to slovo vlastně znamená? V knížkách tomu nerozumíme, ale jakmile ji jednou potkáme, víme co je to zač, ale neumíme si s ní poradit. Proč vlastně žárlíme? Vždyť …více»

Příšerná tchýně

Příšerná tchýně
2. 08. 2007 Vaše příběhy
S přítelem se máme moc rádi. Plánujeme budoucnost a rádi bychom si užili mládí. Bylo to fajn, ale jenom do doby než přítel udělal něco co se nelíbilo jeho matce. Ona je zvyklá, že se vše dělá jak ona chce. …více»

Nevlastní máma

Nevlastní máma
1. 08. 2007 Vaše příběhy
...bylo mi 8 měsíců a moje mamka zemřela. Táta byl v té době na vojně, a tak po peripetiích u soudů mě nakonec získala do pěstounské péče moje babička, tatínkova maminka.V mých 4 letech  …více»

Slepice, čuníci a dinosauři v ZOO parku Vyškov

Slepice, čuníci a dinosauři v ZOO parku Vyškov
28. 07. 2007 Zvířátka
Bylo nebylo... V jednom malém zoo koutku žilo bylo množství zvířat. A protože už jim zoo koutek začínal být těsný, začalo se s budováním velikého ZOO parku.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !