Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 12.07. 2020
Dnes má svátek Bořek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Pan Skřítek

Pan Skřítek
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Vylíčím Vám historku, kterou mi vyprávěla teta,maminka mé nejlepší kamarádky, která je kartářka. Pokaždé když někomu příběh vyprávím, mě samotné mrazí v kolenech. Tak tedy začnu. …více»

Dovolená - pozor na zloděje

Dovolená - pozor na zloděje
13. 07. 2008 Finance
Odjíždíte na dovolenou, těšíte se na odpočinek, krásné zážitky, na to, že zapomenete na stres a běžné starosti? Dávejte si pozor, podvodníci a zlodějíčci jsou všude kolem nás. Při cestování buďte  …více»

Jak jsem vyletěla z hnízda

Jak jsem vyletěla z hnízda
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Ráda bych se s vámi podělila o svůj životní zážitek, který mě potkal v osmnácti letech, na který jsem absolutně nebyla připravená (přestože jsem byla přesvědčená že jsem naprosto dokolane) a který …více»

Ach, ti muži

Ach, ti muži
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Vždycky, když se vrhneme do nového vztahu, díváme se na svět přes "růžové brýle". Ženy vnímají lásku jinak než muži. Jsou romantičtější, rády sní a mají barvitější fantazii. Touží po tom, aby partner …více»

Pastelkovné - příspěvek na školní potřeby

Pastelkovné - příspěvek na školní potřeby
10. 07. 2008 Finance
Od 1. července 2006 stát vyplácí novou dávku státní sociální podpory – příspěvek na školní pomůcky ve výši 1000,- Kč. Dávka je určena dětem nastupujícím do první třídy základní školy, a to od školního roku 2006/2007. …více»
 

Cesta za miminkem

Cesta za miminkem
9. 07. 2008 Vaše příběhy
Chtěla bych se s Vámi podělit o naší cestě za miminkem. S přítelem jsme se o miminko snažili celé dva roky. Někdo si řekne že to krátká doba, ale pro nás to bylo nekonečné čekání.  …více»

Sobotní výlet do Prahy na výstavu artefaktů

Sobotní výlet do Prahy na výstavu artefaktů
9. 07. 2008 Vaše příběhy
Už dlouho jsem jezdila kolem billboardu, kde byla upoutávka na Titanic – výstava artefaktů v Praze a tak jsem neodolala a přes internet jsem objednala na sobotu 28.6. dva lístky. …více»

Stačí kapka a už to capká

Stačí kapka a už to capká
8. 07. 2008 Vaše příběhy
S manželem jsme se začali snažit o miminko asi po třech letech od seznámení, necelý rok po svatbě. Z domu jsem byla poučena v duchu „Stačí kapka a už to capká“ nebo „Počít dítě je to nejjednodušší, …více»

Příběh o podivném snu

Příběh o podivném snu
7. 07. 2008 Vaše příběhy
Jednou se mi zdálo, že mému příteli selhali brzdy a on se vyboural v autě. Když jsem se ráno probudila, měla jsem velice divný pocit a cítila jsem v sobě divný chlad,bylo to tak emoční a živé.  …více»

Čisté a upřímné přátelství

Čisté a upřímné přátelství
7. 07. 2008 Vaše příběhy
Co pro lidi přátelství opravdu znamená? Nebudu se zaobírat přátelstvím typu, ten je bohatý a oblíbený, tak to bude můj přítel, ale tím čistým a upřímným přátelstvím. Každý člověk chce mít přítele,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !