Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chytrá žena

Střelec - roční horoskop na rok 2023

1. 01. 2023 | Horoskopy

Střelec (23. 11. - 21. 12.)


Rok 2023 bude pro vás velkou výzvou. Dokonce vám může připadat, že váš život je vzhůru nohama. V tomto roce budete procházet jakýmsi vnitřním přerodem, začnete novou kapitolu svého života. Přehodnotíte svoje stanoviska a začnete stavět jen na tom, co má stabilní základ. Budete mít mnohem víc času na dělání toho, co vám přináší radost. Tento rok je ideální doba k novým začátkům a úspěšným startům. Užívejte si rok 2023, který přeje změnám a novému životu!
 


Střelec - roční horoskop na rok 2023


Láska a vztahy

Láska bude pro vás v roce 2023 tou nejdůležitější emocí. Změny, které s sebou tento rok přinese, budou nejvíce citelné ve vašich vztazích, ať už rodinných, přátelských nebo milostných. Očekávat můžete problémy v partnerském svazku, které mohou vyústit až v rozchod. Tento rok vydrží jen pevné a stabilní vztahy. Důležité ale bude nejdříve uzavřít minulost. Nemůžete vkročit do nového vztahu a být jednou nohou v minulosti. Jste-li nezadaní, vězte, že vaše fyzická přitažlivost bude v letních měsících na maximu, proto neváhejte a vydejte se na lov anebo se jednoduše nechte ulovit. Jen neseďte doma, vyrazte do společnosti, na dovolenou a choďte co nejvíce mezi lidi.

Práce

Od počátku roku budete jednou nahoře a jednou dole. Nevypadá to na moc stabilní období. Je to především proto, že máte práci, která vás moc nebaví. Z vaší současné práce se stala rutina, jste přetížení a nemáte skoro žádný čas pro sebe. Na jaře se situace vyhrotí a budete hledat nové možnosti v rámci vaší současné práce nebo se zabývat možností změny zaměstnání. V polovině roku se před vámi objeví jedinečná možnost rozjet vlastní kariéru a začít samostatně podnikat. Pozor na to, co řeknete, napíšete a podepíšete, může vám to zkomplikovat postup ve vaší kariéře.

Peníze

S penězi si nebudete dělat na začátku roku starosti. Máte něco našetřeno, a tak se můžete vydat i na zimní dovolenou na lyže. Ale druhá polovina roku už nebude tak optimistická, budete se potýkat s nečekanými výdaji. Vůbec na to nebudete připraveni, a tak vás to zaskočí. Vydáte se ze všech peněz. Také pozor! Rádi hazardujete, necháte se svést k unáhleným sázkám a vše, co nabízí nějakou šanci na výhru vás nenechá chladným. Je dobré vědět, že tento rok vám štěstěna příliš přát nebude a můžete tak lehkomyslně přijít o nemalé finanční částky.

Zdraví

Jste v poměrně dobré zdravotní kondici a rok 2023 vám přeje dobré zdraví, ale platí pro vás, nesmíte zanedbávat spánek a odpočinek. Váš rušný život vašemu zdraví moc neprospívá. Pokud to přeženete může se dostavit virová infekce nebo nachlazení. Snažte se vše vyléčit a nenechat nic náhodě, abyste z toho neměli zápal plic. Začátek roku přeje zbavování se škodlivých návyků a změně stravovacích zvyklostí. Jste náchylní k různým nehodám, může hrozit riziko různých pádů a úrazů, které jsou zapříčiněny zřejmě tím, že pod vlivem svého znamení cítíte „oheň“, a tím i chuť riskovat a překračovat hranice. Proto buďte ostražití a zbytečně neriskujte!

Rada na závěr:

Měli byste stát nohama pevně na zemi a ne se vznášet v oblacích. Naučte se svoje problémy řešit ihned, nenechávejte jim volný průběh a přestaňte doufat, že se to samo nějak urovná a vyřeší. Neodkládejte problémy, zjednodušíte si tím svůj život!


Střelec - horoskop na rok 2023

Roční horoskop na rok 2023:

Roční horoskop na rok 2023 - Beran

Roční horoskop na rok 2023 - Býk

Roční horoskop na rok 2023 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2023 - Rak

Roční horoskop na rok 2023 - Lev

Roční horoskop na rok 2023 - Panna

Roční horoskop na rok 2023 - Váhy

Roční horoskop na rok 2023 - Štír

Roční horoskop na rok 2023 - Střelec

Roční horoskop na rok 2023 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2023 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2023 - Ryby

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Autorka ročních horoskopů:


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !