Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 03.03. 2021
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Jak se starat o záda i doma aneb Jak se hýbat (nejen) v karanténě

Jak se starat o záda i doma aneb Jak se hýbat (nejen) v karanténě
25. 12. 2020 Péče o tělo
Udržování ve zdravé kondici je pro mnoho z nás důležité a pravidelná součást zdravého životního stylu. Současná situace však ale nepřeje kolektivním aktivitám mezi které patří i cvičení ve skupině  …více»

Co je to Modin a na co je dobrý

Co je to Modin a na co je dobrý
20. 12. 2020 Péče o tělo
Většina lidí ví, jaké to je být nervózní. Ať už trpí chronickou úzkostí, nebo pociťují nervy během stresových situací, málokomu je cizí ten okamžik, kdy se potápí žaludek, ztrácí dech a nastupuje  …více»

Pitný režim seniorů

Pitný režim seniorů
18. 12. 2020 Péče o tělo
Senioři velice často trpí dehydratací, kterou způsobuje snížený pocit žízně, porucha regulace příjmu tekutin nebo psychické aspekty. Dehydratací se zvyšuje riziko vzniku infekce močových cest, zánětu  …více»

Problémy se zrakem při home office

Problémy se zrakem při home office
17. 12. 2020 Péče o tělo
Práce při home office trvá v průměru o dvě hodiny déle za den, než když lidé pracují na svém pracovišti. Pokud tedy máme osmihodinovou pracovní dobu, přidáme dvě hodiny a jde o práci na počítači, tak  …více»

Proč bychom se neměli bát sacharidů

Proč bychom se neměli bát sacharidů
16. 12. 2020 Diety
Nízkosacharidové diety jsou stále oblíbenější. Ve skutečnosti se ale sacharidů nemusíme bát. Ty správné sacharidy totiž pohánějí tělo i mozek a dodávají nám mnoho potřebných živin.  …více»
 

Proč muži vizuálně stárnou pomaleji?

Proč muži vizuálně stárnou pomaleji?
15. 12. 2020 Krása
Muži často na rozdíl od žen péči o pleť tolik neřeší. Mnoho z nich má v koupelně pouze vodu po holení a tím jejich pleťová péče končí. Je pravda, že mužská a ženská pokožka je rozdílná a potřebuje  …více»

Jak se správně starat o pleť pod rouškou?

Jak se správně starat o pleť pod rouškou?
7. 12. 2020 Krása
Současná „koronavirová vlna“ nás ochromuje na každém kroku, od ekonomiky po zdravotnictví. Opět se zpřísňují pravidla pro nošení roušek coby naší ochrany. Jejich nošení s sebou nese ale i možné  …více»

Opravdový věk prozrazuje krk a dekolt

Opravdový věk prozrazuje krk a dekolt
4. 12. 2020 Krása
Jak o tyto partie správně pečovat? Pravidelná péče o pleť v obličeji je pro mnohé naprostou samozřejmostí. Chodíme na kosmetiku obličeje, používáme drahé pleťové krémy nebo podstupujeme omlazující  …více»

Na co se zaměřit ve výživě starších lidí

Na co se zaměřit ve výživě starších lidí
3. 12. 2020 Péče o tělo
Nutriční potřeby seniorů se liší od potřeb lidí v produktivním věku, kteří o své starší blízké často pečují a kteří by proto měli vědět, na co se v jejich výživě zaměřit. Důležité je všímat si, že org  …více»

Zaměřeno na ženy: Optimální výživa podle věku

Zaměřeno na ženy: Optimální výživa podle věku
2. 12. 2020 Péče o tělo
Málokterá žena řeší v mládí složení jídelníčku, většina z nás si vystačila s pizzou, hranolkami a dalšími pochoutkami z fastfoodů. S přibývajícím věkem se však složení stravy stává zásadním, a to hned  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !