Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Astrologie, láska a osud

10. 02. 2011 | Zajímavosti
My, tedy váš tým z Věštírny Květy Fialové jsme přesvědčeni, že vesmír řídí láska. Jak se to má ale se čtením z hvězd?

Země je pro nás středem dění. Žijeme na zemi a vztahovat různé kosmické děje k ní pro nás zůstává nejjednodušší, proto se hvězdy vztahují k ní. Osud člověka je závislý na jeho povaze a fyzických okolnostech, které jsou naznačené horoskopem jeho zrození. Změny ve vašem životě pak závisí na naší vůli a schopnostech usměrnit takové předpoklady.

Pozor, astrologie nikdy nehlásila fatalismus, tedy podstoupení svého osudu hvězdám, jak jste určitě někdy slyšeli. Jde o poznání našich individuálních schopností a možností. Vybízí jen klienta, aby jich pro sebe lépe využil. Základem je poznat sebe sama, tedy pochopit lépe základní úkoly svého života, posoudit je a uvědomit si jeho kvality i nedostatky. Na základě zhodnocení klientem a jeho astrologem se pak nabízí optimální možnost řešení v lásce, rodinných vztazích, práci, financích a pomoc při prevenci zdraví.

Věštírna Květy FialovéAstrologie se zrodila už v dávné Mezopotámii, Egyptě, dodneška si bez ní nedokážou život představit stamilióny klientů v Číně ani Indii. Astrologové a věštci tisíce let pozorovali planety i hvězdy a závěry činili teprve ze svých výsledků. Horoskopy v historii byly tak přesvědčivé, že se podle nich řídili britští a španělští králové, američtí prezidenti a postavila se města jako Washington nebo gotická Praha za Karla IV. Naprosto přesné předpovědi Johanna Keplera nebo Tycha de Brahe pomáhaly Rudolfu II. a Valdštejnovi.

Dnes si nedávají horoskopy vykládat jen lidé a podniky, ale taky vlády nebo třeba tajné služby. Astrologie nepomáhá jen při řešení milostných a rodinných vztahů, které jsou nejdůležitější, ale i při zakládání firem, upozornění na vhodné okamžiky pro seznámení, cestování, výhodné obchody, nebo při hledání práce, lepších finančních možností a zdraví. Stačí jen vědět klientův co nejpřesnější čas a místo narození a může se začít, víc ani vlastně není potřeba. Z data narození a postavení planet v určité chvíli se dá ihned předpovídat, radit a nabádat, taky vést klienta blíž k jeho správné cestě, nikdy by se ale nemělo zasahovat do jeho svobodné vůle.

Nejde totiž o zasahování do lidských osudů! Naopak, se souhlasem klienta jde o pomoc a rozuzlení spletitých situací. Taky je třeba pořádně se vypovídat, což hodně pomáhá. Dobrý astrolog má u člověka vzbudit víru v sebe sama. Jde o pokus vyrovnat se s problémy, to zlé v minulosti přijmout jako nevyhnutelné, kterému ale jde v budoucnu předejít. Osud člověka se pak měří podle pozitivních emocí, které nastřádá a zušlechtí ve své duši. Pak je rozesíláme všem lidem, se kterými jsme v kontaktu a náš život se může znovu zlepšit. Nekopat kolem sebe prostě má cenu, situace přijaté s čistým srdcem a myšlenkami se můžou změnit, pokud po tom toužíme! Přijetí určitého utrpení v životě, kterému se nevyhnou ani šťastlivci totiž vede k růstu anděla v naších duších.

Taky vy jste dítě vesmíru a máte svého anděla strážného. "Hvězdy naznačují, ale nenutí" a proto jsou spíš pomocníky. Přinášejí nám důkaz o našem růstu nebo stagnaci a výklad horoskopu z rukou a slov kvalitního astrologa nám přinese lepší vyhlídky. V životě je vždy možnost postupovat dál a každý má svou unikátní cestu, která se v horoskopu prostě ukazuje a dá vysvětlit.


Váš astrolog David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Dne 10. 2. 2011 můžete využít on-line bezplatnou poradnu pod tímto článkem - v čase: 12-16 hodin:

(po tomto datu/čase na Vaše dotazy již odpovídáno nebude!)

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
je to zaujimava uchylka
Obrázek uživatelky
profil
Moc děkuji za odpověď.Ještě nikdy jsem něco podobného nezkoušela,asi si říkám,že člověk nemá vědět budoucnost.....ikdyž bych radši byla,kdyby dcera radši dostudovala a pak měla miminko....ale co bude ze mne mladá babička....hezký den i dny další
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý den, nechtěla jsem Vás znepokojit. Nic vážného se dít nebude, proto se nebojte. To, co jsem napsala se týká nespokojenosti v záležitosti citové a týká se jeho partnerství, jedná se o přechodnou záležitost. Pokud mi chcete zavolat, jsem k dispozici většinou ve večerních hodinách, Věštírna - Tara - kód 17
Obrázek uživatelky
profil
Děkuju,za výstižnou odpověť.Měla jste pravdu opravdu je dost těžké se v něm vyznat aspoň pro mě.
Obrázek uživatelky
profil
Nakoľko ma Vaša odpoveď znepokojila, pokúšala som sa Vám
dovolať, ale márne, nemôžte mi bližšie naznačiť, čoho
sa má vyvarovať ďakujem Vilka
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky