Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Poprvé u gynekologa

19. 12. 2010 | Vaše příběhy

Je to už téměř pět desítek let, kdy jsem poprvé navštívila gynekologickou ordinaci. Tu ostudu si ale dodnes vybavuji docela živě a snad se u toho i teď červenám.

Bylo mi patnáct a po prázdninách jsem měla nastoupit na gymnázium. Chtěla jsem si vydělat nějakou korunu na parádu, a tak mi teta sehnala na celé prázdniny brigádu v laboratoři velkého chemického závodu. Musela jsem se na dva měsíce přestěhovat k tetě. Před nástupem bylo nutné absolvovat vstupní lékařskou prohlídku - i na gynekologii.

"Co mám na té gynekologii dělat?" ptala jsem se tety. "Nejdřív půjdeš do kabinky, tam se svlékneš, pak tě sestra zavolá do ordinace a doktor tě prohlídne," zněla rada. Držela jsem se přesně instrukcí své milované tety. Vlezla jsem do kabinky, svlékla všechno, co jsem na sobě měla, když mě sestra zavolala do ordinace, napochodovala jsem rudá až za ušima před pana doktora tak, jak mě pánbůh stvořil. Jen v ruce jsem žmoulala upocený kapesník. Úžas v očích lékaře byl evidentní. Sestra hlásila: "To je vstupní prohlídka!" "Už jsi měla kluka?" zařval na mě doktor, přemáhaje smích. "Ne", špitla jsem. "Tak se jdi zase obléknout. Sestří, tohle střevo prohlížet nebudeme," vykázal mě s potřebným potvrzením z ordinace. Jen za mnou zaklaply dveře kabinky, propukl doktor i sestřička v hurónský smích a já v nekontrolovatelný pláč.

I teta se posléze upřímně zasmála a tuto příhodu své neteře pak ráda vyprávěla kamarádkám u kafička. Obyčejně mě k tomu i zavolala, aby viděly to trdlo na vlastní oči. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem se tomu dokázala zasmát i já.


Autor: Po3
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
žádný učený z nebe nespadl, úsměvné až s odstupem časuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Skvěle napsaný příběh, taky jsem se zasmála. Ale i mi bylo hodně trapně při první prohlídce a taky to byla vstupní do práce.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Díky za odezvu, a to všem, nejen tobě. Ne, nebylo to v Pardubicích, bylo to v severních.Cechách
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíkříkala jsem si to je fajn,dětský gynekolog pro Prahu,byla žena,maminka Martina Zounara.
Dcerce bylo necelých 14 let,moc sportovala,vynechávala ji menstruace.Aby jsme něco neprošvihly,tak jsme se objednaly.Skončilo to katastrofou,nevlídností a skoro neurvalostí paní doktorky i sestřičky,po dotazu..jestli spí s klukama,tak co tam s ní lezu,když nespí.Píchla ji injekci,a je to dnes už 11 let a u gynekologa ještě nebyla.SmajlíkTady to bylo opravdu k pláči.Naštěstí injekce zabrala.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Díky za krásnou vzpomínku. Chápu ten Váš pláč a děkuji, že jsem se mohla zasmát... To je tak, když člověk plní povely doslova a do písmene. Mohu se zeptat, o jakou chemickou firmu šlo??? Nebylo to asi v Pardubicích, že?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles