Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.03. 2018
Dnes má svátek Radek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jarčino hledání Pana dokonalého

12. 07. 2011 | Vaše příběhy
 Zrovna nedávno mi má mamka vyprávěla o své kamarádce Jarce.
Jarka má již 69 let a deset let je vdovou. Téměř celých deset let si intenzivně hledá nového přítele. Jarka ale nemá nejmenší nároky. Tak především se nechce spokojit s partnerem, který by žil, tak jako ona sama, v bytě v panelovém domě. Ona si totiž přeje přítele s barákem, a co možná s největším barákem.


U vysněného baráčku by samozřejmě neměla chybět zahrádka, kde by si mohla pěstovat zeleninu, bylinky a také květiny pro radost. Bylo by lepší, kdyby dotyčný vyvolený neměl děti, které by v případě jeho úmrtí mohly dědit. To je pro ni samozřejmé, když už na zahrádce bude Jarka pracovat a v domě žít. Ano, Jarka má jasno, že se do vysněného domu nastěhuje! Chovat by měl samá užitečná zvířata a Jarku pravidelně by měl zvát na zabijačky, nikoli na práci, ale aby ji pohostil. A domácí vajíčka, ta si Jarka taky nenechá ujít. Sem tam králíček, to by se Jarce líbilo.

     A tak se stalo, že se Jarka seznámila s Milanem. Bydlí v baráčku, chová vepříka a má i pár slepic. Jen tu dospělou dceru by nemusel mít.
Jarka se s Milanem pravidelně vídala. Ale Milan raději jezdil k ní, než aby ji zval k sobě do domečku. „Vše se poddá a jednou budu v Milanově domku paní,“ slibovala si Jarka.
Míjely dny, týdny i měsíce. Milan jezdil pravidelně k Jarce. Jarka mu vařila, pekla, on jí na oplátku vozil vajíčka a občas donesl kytičku nebo čokoládu. Jednou si Milan zapomněl u Jarky telefon.
Váhala, zda se má ovládnout a telefon nechat být, nebo do něj nahlédnout. Zvítězila její ženská zvědavost. V telefonu našla spoustu zpráv od ženy, která Milanovi vyčítala, že už u něj dlouho nebyla. Psala o nějakém výletě, který spolu naposledy podnikli. A tak se rozhodla neznámé ženě zavolat. Od ní se posléze dozvěděla, že i s ní se Milan poznal přes inzerát. A ona, na rozdíl od Jarky, má přístup i do jeho domečku. Zjistila, že žena u Milana často byla na celý víkend, prala mu, vařila, starala se o něj a sousedi ve vesnici ji už také znají. Dokonce Milanovi, žijícímu na vesnici pravým poustevnickým životem, nakoupila spoustu užitečných pomocníků do domácnosti, včetně pračky, žehličky atd.
Jarka i tato žena, Jana, se domluvily na tom, že za Milanem zajedou a vše si s ním vyříkají z očí do očí. Jana přijela za Jarkou, naložila ji do svého auta a jely. Jenže milého Milana doma nezastihly. Pohotoví a informovaní sousedé je odkázali na místní hospodu. Tam také obě ženy Milana, již notně společensky unaveného, nalezly. Co měly dělat? Popadly ho, každá z jedné strany a dosmýčily do auta. Dovezly ho k baráku, prošacovaly mu kapsy, aby našly klíče od domu a Milana odstrojily a uložily do postele. Samy si ustlaly v obývacím pokoji a počkaly do rána, až Milan vystřízliví.
Ráno mu za vše vyčinily. Jana si vzala pračku, žehličku a další domácí pomocníky, které svému milému věnovala a odvezla zpět domů. Ani Jarka neměla s Milanem slitování. Jak přijely, tak odjely a nechaly vykuleného Milana v domku samotného.

     Ale to ještě není konec Jarčinu dobrodružství. Ve své snaze po seznámení si časem pořídila víc telefonů a víc telefonních karet, aby mohla využívat výhody všech operátorů. A seznamovala se dále. Po nějakém měsíci dokonce odpustila samotnému Milanovi a dál se s ním stýkala. Přesto si dávala další a další inzeráty do novin, aby přece jen nepropásla toho nejlepšího a nejideálnějšího partnera. Jednou jí dokonce napsal opět Milan na číslo, které neznal. Jarka mu to ani neříkala.

     A pak se také stalo, že to vypadalo, že Jarka našla toho pravého. Bohatý, s barákem a bez dětí! Vypadal úžasně. Už po týdnu se ale své kamarádce musela svěřit s tím, jaký šok ji čekal u něj v ložnici: Onen úžasný muž měl zálibu v sado-masochismu! S pláčem se ptala své kamarádky, co má dělat. Ta se jen usmála a řekla: „No co, kup si kožený obleček a bičík!“ Kamarádce to připadalo veselé, Jarce ale ne. A tak stále hledá a hledá, a hledat snad už nepřestane.


Pája K. - čtenářka
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
příběh opravdu až k neuvěření SmajlíkSmajlíkDobře napsané
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles