Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

První pořádná cigareta

10. 12. 2010 | Vaše příběhy

Když jsem chodila na základní školu do osmé třídy, nebylo snad spolužáka nebo spolužačky, kteří by nevyzkoušeli, jaké to je, kouřit. Mnoho z nich dokonce za zády svých rodičů kouřilo. Mně bylo líto vyhazovat peníze za takové věci, protože už jako holka jsem se ráda líčila a kupovala si nejrůznější dívčí věci.

Jednou jsme šli ze školy a kamarádka mi nabídla cigaretu, prý: ať ochutnám. Chvíli jsem zaváhala, ale nakonec jsem neodmítla a ochutnala. Musím říci, že mě to moc nezaujalo a kouřit jen proto, abych vypadala dospělejší a kvůli frajeřině? Nic pro mě. Další cigaretu jsem vykouřila na střední škole. To už jsem byla mnohem starší a na brigádách jsem si vydělala i nějaké peníze. Vždy, když jsme s kamarádkou plánovaly něco na víkend, koupily jsme si krabičku cigaret a třeba na diskotékách jsme kouřily. Rodiče se to samozřejmě nesměli dozvědět a tak jsme kouřily tajně.

Po navázání známosti s mým - teď už manželem - jsem toho nechala, protože on nechtěl holku, která by kouřila, jemu se to nelíbilo. Kouřila jsem příležitostně, takže jsem vůbec neměla problém s tím, abych nekouřila už nikdy.

Krátce po svatbě jsme v našem novém domě plánovali oslavu. Pozvali jsme spoustu kamarádů, moc jsme se těšili. V den oslavy jsme vše připravili a přichystali spoustu jídla a samozřejmě také alkoholu. Skvěle jsme se bavili a posíleni alkoholem jsme si oba s manželem zapálili cigaretu, kterou nám nabídl kamarád. Manžel vykouřil asi jednu, ale já jich měla víc, pak někdo přinesl doutník a já vykouřila sama celý doutník. Nálada byla skvělá, všichni se bavili, povídali si a tancovali. Včetně mě a mého manžela. Jako čerství novomanželé jsme se pořád objímali, vzpomínali na náš svatební den a říkali si, jak se milujeme. Byl to opravdu krásný večer. Když jsme oba ucítili únavu a touhu být spolu, zanechali jsme kamarády v dolním patře a šli do podkroví spát. Kamarádi se skvěle bavili, měli připravené spaní a my jim důvěřovali, že bude vše v pořádku.
Když jsme v náladě vyšli schody do našeho podkrovního bytečku, manžel řekl, že se jde koupat. Já jsem čekala v obývacím pokoji. Když manžel přišel vykoupaný a navoněný, objal mě a naznačil mi, že na mě čeká v posteli. Vzala jsem si košili a ručník a šla jsem do koupelny. Stála jsem u zrcadla a říkala si, jak vypadám, rozmazané oči, rozcuchaná...V tu chvíli se mi udělalo hrozně špatně, hrozně mě bolel žaludek, chtěla jsem raději jít k záchodové míse, ale byla to taková bolest, že jsem tam dojít nestihla a najednou jsem o sobě nevěděla. Probrala jsem se až ve chvíli, kdy nade mnou klečel manžel a cloumal se mnou.

Otevřela jsem oči a najednou mi bylo úplně dobře. Manžel měl strach, co se stalo, jestli jsem se nebouchla a pořád se vyptával. Já mu řekla, že je to dobré, že se mi udělalo hrozně špatně, až na zvracení, a najednou jsem asi omdlela. Dovedl mne do ložnice a uložil do postele. Když už mi bylo úplně dobře, šla jsem se za doprovodu manžela vykoupat.

Dodnes nevím, zda jsem omdlela z velkého vlhka v koupelně, nebo kvůli nižšímu tlaku, ale já to přikládám vykouřeným cigaretám a doutníku. Když jsem se totiž probrala, první, na co jsem si vzpomněla, byly právě cigarety a doutník a dělalo se mi z toho špatně. Jedno je jisté, od té doby jsem cigaretu ani doutník nevzala do úst a už nikdy nevezmu.

 

Lipsas - čtenářka  

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Nejlepší vůbec nezačínat, já jsem nikdy nekouřila, ani to nemám v úmysluSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem nikdy nezačala Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
radšej nezačať...nikdySmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles