Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.11. 2017
Dnes má svátek Alžběta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

První pořádná cigareta

10. 12. 2010 | Vaše příběhy

Když jsem chodila na základní školu do osmé třídy, nebylo snad spolužáka nebo spolužačky, kteří by nevyzkoušeli, jaké to je, kouřit. Mnoho z nich dokonce za zády svých rodičů kouřilo. Mně bylo líto vyhazovat peníze za takové věci, protože už jako holka jsem se ráda líčila a kupovala si nejrůznější dívčí věci.

Jednou jsme šli ze školy a kamarádka mi nabídla cigaretu, prý: ať ochutnám. Chvíli jsem zaváhala, ale nakonec jsem neodmítla a ochutnala. Musím říci, že mě to moc nezaujalo a kouřit jen proto, abych vypadala dospělejší a kvůli frajeřině? Nic pro mě. Další cigaretu jsem vykouřila na střední škole. To už jsem byla mnohem starší a na brigádách jsem si vydělala i nějaké peníze. Vždy, když jsme s kamarádkou plánovaly něco na víkend, koupily jsme si krabičku cigaret a třeba na diskotékách jsme kouřily. Rodiče se to samozřejmě nesměli dozvědět a tak jsme kouřily tajně.

Po navázání známosti s mým - teď už manželem - jsem toho nechala, protože on nechtěl holku, která by kouřila, jemu se to nelíbilo. Kouřila jsem příležitostně, takže jsem vůbec neměla problém s tím, abych nekouřila už nikdy.

Krátce po svatbě jsme v našem novém domě plánovali oslavu. Pozvali jsme spoustu kamarádů, moc jsme se těšili. V den oslavy jsme vše připravili a přichystali spoustu jídla a samozřejmě také alkoholu. Skvěle jsme se bavili a posíleni alkoholem jsme si oba s manželem zapálili cigaretu, kterou nám nabídl kamarád. Manžel vykouřil asi jednu, ale já jich měla víc, pak někdo přinesl doutník a já vykouřila sama celý doutník. Nálada byla skvělá, všichni se bavili, povídali si a tancovali. Včetně mě a mého manžela. Jako čerství novomanželé jsme se pořád objímali, vzpomínali na náš svatební den a říkali si, jak se milujeme. Byl to opravdu krásný večer. Když jsme oba ucítili únavu a touhu být spolu, zanechali jsme kamarády v dolním patře a šli do podkroví spát. Kamarádi se skvěle bavili, měli připravené spaní a my jim důvěřovali, že bude vše v pořádku.
Když jsme v náladě vyšli schody do našeho podkrovního bytečku, manžel řekl, že se jde koupat. Já jsem čekala v obývacím pokoji. Když manžel přišel vykoupaný a navoněný, objal mě a naznačil mi, že na mě čeká v posteli. Vzala jsem si košili a ručník a šla jsem do koupelny. Stála jsem u zrcadla a říkala si, jak vypadám, rozmazané oči, rozcuchaná...V tu chvíli se mi udělalo hrozně špatně, hrozně mě bolel žaludek, chtěla jsem raději jít k záchodové míse, ale byla to taková bolest, že jsem tam dojít nestihla a najednou jsem o sobě nevěděla. Probrala jsem se až ve chvíli, kdy nade mnou klečel manžel a cloumal se mnou.

Otevřela jsem oči a najednou mi bylo úplně dobře. Manžel měl strach, co se stalo, jestli jsem se nebouchla a pořád se vyptával. Já mu řekla, že je to dobré, že se mi udělalo hrozně špatně, až na zvracení, a najednou jsem asi omdlela. Dovedl mne do ložnice a uložil do postele. Když už mi bylo úplně dobře, šla jsem se za doprovodu manžela vykoupat.

Dodnes nevím, zda jsem omdlela z velkého vlhka v koupelně, nebo kvůli nižšímu tlaku, ale já to přikládám vykouřeným cigaretám a doutníku. Když jsem se totiž probrala, první, na co jsem si vzpomněla, byly právě cigarety a doutník a dělalo se mi z toho špatně. Jedno je jisté, od té doby jsem cigaretu ani doutník nevzala do úst a už nikdy nevezmu.

 

Lipsas - čtenářka  

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Nejlepší vůbec nezačínat, já jsem nikdy nekouřila, ani to nemám v úmysluSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem nikdy nezačala Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
radšej nezačať...nikdySmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles