Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.10. 2020
Dnes má svátek Igor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Sliač – lázně Tvého srdce

18. 09. 2006 | Evropa

Krásná příroda v srdci středního Slovenska, kvalitní balneoterapeutické služby, pohostinnost a cenová dostupnost – to jsou základní pilíře nabídky lázní Sliač, které díky léčivým účinkům minerálních vod a vřídelního plynu patří k nejvyhledávanějším slovenským lázním.Ve světě se nacházejí už jen tři města s podobným složením léčivé minerální vody - v Argentině, Austrálii a ve Španělsku.


Aktivní oddych

Lázně Sliač poskytují aktivní oddych v létě i v zimě. V létě si můžete odpočinout při procházkách po zajímavých turistických trasách, na termálním koupališti nebo na tenisových kurtech. V zimě lákají hosty především dobré možnosti pro zimní sporty jako jsou běžecké trasy přímo v areálu lázní a blízkost lyžařských středisek. Celoročně si můžete oddychnout v sauně, fitnessu nebo v solné jeskyni.Co se tu léčí?

Profesionálně vybudovaný balneoterapeutický komplex slouží dospělým pacientům s tzv. civilizačními chorobami, chorobami oběhového systému, jako jsou například vysoký krevní tlak, arterioskleróza, choroby tepen a žil, stavy po revmatickém zápalu srdcového svalu a chlopní, stavy po operaci srdce a cév. Velmi dobré výsledky se dosahují nejvíce při léčení ischemické choroby srdce, anginy pectoris i po infarktu myokardu. Od roku 2004 se zde opět léčí i ženské choroby.


Léčebné procedúry

Základem lázeňské léčby jsou bazénové a vanové koupele v uhličité vodě o teplotě 33,3°C vhodně doplněné fyzikální terapií. Ta zahrnuje vodoléčbu, elektroléčbu, masáže, rašelinové a parafínové zábaly a léčebný tělocvik. Ke specifickým procedurám lázní patří plynové injekce a na Slovensku jedinečný BIO-VAK, využívající oxid uhličitý v přírodní, a tedy nejúčinnější formě.


Součástí komplexní lázeňské léčby je i dietní strava.


Objektivní klinické vyšetření potvrzují, že více než 90% pacientů odchází z lázní v lepším zdravotním stavu a proto mnozí z nich lázně navštěvují každoročně.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme ve Sliači "na skok" při naší dovolené v Kováčové. Možná, že péče o pacienty a účinky tamních lázní jsou výborné, ale areál lázní nám bohužel připadal hodně zanedbaný. Bylo vidět, že chybějí peníze: viděli jsme špatně udržované chodníky, neútulná zákoutí i opuštěné budovy. Je to škoda...
Obrázek uživatelky
profil
Bola som tam 3 týždne na liečení - super
Obrázek uživatelky
profil
ideal na relax
Obrázek uživatelky
profil
mohu jen a jen doporučit
Obrázek uživatelky
profil
Veľmi krásne a dobré kúpele ako aj Turčianske teplice.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles