Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Adoptivní rodiče jsou zdaleka

Adoptivní rodiče jsou zdaleka
13. 02. 2007 Ze společnosti
Zvířata děčínské zoo mají své příznivce nejen v Děčíně a okolí, ale i v dalekém zahraničí. Nejvzdálenějšími adoptivními rodiči jsou bezesporu …více»

Kaila předstihla Ámose

Kaila předstihla Ámose
11. 02. 2007 Zvířátka
Anketa Zvíře roku 2006, kterou vyhlásila ústecká zoologická zahrada je v plném proudu. Po třech týdnech byl ve vedení vystřídán zpočátku suverenní orangutanek Ámos …více»

Situace u levhartů obláčkových v ZOO Praha

Situace u levhartů obláčkových v ZOO Praha
7. 02. 2007 Zvířátka
Chovatelé v pavilonu šelem pražské zoo v tomto týdnu opakovaně zjistili, že v levhartí boudě není jedno - ale dvě koťata! Prvotní odhady dle intenzity mňoukání se ukázaly jako liché. …více»

V těchto dnech probíhá v zoo páření lvů

V těchto dnech probíhá v zoo páření lvů
3. 02. 2007 Ze společnosti
Po nedávném úspěšném seznámení nově sestaveného páru lvů indických mohou návštěvníci v těchto dnech v ZOO pozorovat jejich první námluvy. …více»

Na jaké náhrady za pracovní úraz máme nárok v roce 2007 ?

Na jaké náhrady za pracovní úraz máme nárok v roce 2007 ?
31. 01. 2007 Finance
Náhradu za ztrátu na výdělku po skončení pracovní neschopnosti dostane poškozený, když z důvodu pracovního úrazu nebo nemoci z povolání dosahuje s připočtením případného invalidního nebo částečného invalidního důchodu nižší výdělek. Náhrada se poskytuje do výše průměrného výdělku …více»
 

ZVÍŘE ROKU 2006

ZVÍŘE ROKU 2006
31. 01. 2007 Ze společnosti
První ročník ankety Zvíře roku, kterou vyhlásila Zoologická zahrada Ústí nad Labem, má za sebou první ostrý týden a záplavu hlasů pro všech 6 nominovaných zvířat. Hlasy jsou celkem rovnoměrně rozloženy mezi celou šestici. V anketě Zvíře roku 2006 zatím vede …více»

Když jdou naši sloni spát . . . .

Když jdou naši sloni spát . . . .
25. 01. 2007 Ze společnosti
. . . . aneb večerní komentované prohlídky pavilonu slonů pokračují i v měsíci lednu. Komentované prohlídky budou probíhat po zavírací době zoo, a to každou lednovou sobotu. …více»

Zimní krmení ptáčků v zoo

Zimní krmení ptáčků v zoo
25. 01. 2007 Ze společnosti
Od dnešního dne mají návštěvníci zejména pak děti příležitost přilepšit volně žijícím ptačím druhům, kteří neodlétají, ale tráví zimní čas u nás. Malí návštěvníci si u vstupu do zoo mohou vyzvednout vhodné ptačí krmení a do krmítek je nasypat. …více»

Tygr Lucky se loučí

Tygr Lucky se loučí
25. 01. 2007 Ze společnosti
ZOO Liberec opustil tygr, který se v loňském roce stal téměř mediální hvězdou. Věříme, že v Košicích, kde by měl zakotvit natrvalo, bude stejně oblíbený a obdivovaný jako u nás.  …více»

Jak se zachovat při nálezu psa

Jak se zachovat při nálezu psa
25. 01. 2007 Novinky
Každému se může stát, že při svém nedělním výletě nebo při jiné cestě dál od domova najde zatoulaného či ztraceného pejska. Lidé bohužel často nevědí, jak se správně zachovat, aby zvířeti skutečně pomohli. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !