Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 17.08. 2018
Dnes má svátek Petra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Rosteme s knihou

Rosteme s knihou
1. 03. 2008 Výchova
Kampaň Rosteme s knihou má za jeden ze svých důležitých cílů podpořit Vaši dobrou snahu. Na webových stránkách www.rostemesknihou.cz i v rámci jejích pořadů Vám chceme zprostředkovat inspirativní zkušenosti …více»

Jak si přivydělat

Jak si přivydělat
21. 02. 2008 Vaše příběhy
Možná to také znáte. Jste na mateřské dovolené, příjem tedy nic moc, živí vás manžel, a tak si chcete nějak přivydělat. Jak tedy na to? Na první pohled to vypadá, že těch možností je víc, ale postupně zjišťujete, že  …více»

Tulamérie – nemoc hlodavců a zajícovců

Tulamérie – nemoc hlodavců a zajícovců
21. 02. 2008 Zvířátka
Tularémie je nemoc hlodavců i zajícovců. V ČR se čas od času tulamérie vyskytuje v několika oblastech. Stálé problémy jsou v Jihomoravském kraji, kde se vyskytují ohniska prakticky stále, občasná ohniska jsou hlášena z krajů …více»

Čeká Vás jarní úklid?

Čeká Vás jarní úklid?
17. 02. 2008 Finance
Aby se jarní úklid nestal vaší noční můrou, přinášíme pár zaručeně otestovaných a oblíbených triků, do kterých můžete zapojit i ostatní členy rodiny. Záleží hodně na jejich pomoci, jestli budete uklízet hodinu nebo celý den. …více»

Co se děje v zimě na chalupě?

Co se děje v zimě na chalupě?
13. 02. 2008 Finance
Chcete mít své věci pod kontrolou? Nemáte rádi nepříjemná překvapení, která dokážou zkazit minimálně celý víkend? Proti vám je však v některých momentech zloděj, který ve vaší nepřítomnosti ohrožuje váš majetek …více»
 

Dárky letos získá více než 42 tisíc prvňáčků

Dárky letos získá více než 42 tisíc prvňáčků
12. 02. 2008 Finance
Více než 42 tisíc budoucích prvňáčků se letos zúčastní tradiční akce "Zápisy do škol s Topgalem", do které se zapojilo více než 974 škol. Každý prvňáček pak získá dárky - rozvrhy, tužky, abecedu  …více»

Dobrá příležitost – příležitost pro Vás

Dobrá příležitost – příležitost pro Vás
12. 02. 2008 Finance
Dobrá příležitost je akreditovaný projekt rekvalifikace na novou pracovní pozici. Účast v projektu se nabízí především maminkám na mateřské dovolené, osobám starším 50 let a čerstvým absolventům SŠ a VŠ, kteří hledají své nové místo  …více»

Papírové dvacetikoruny a padesátihaléře přestanou platit v září

Papírové dvacetikoruny a padesátihaléře přestanou platit v září
6. 02. 2008 Finance
Vedle papírových dvacetikorun přestanou od září 2008 platit i padesátihaléře. Důvod je podle centrální banky stejný; padesátníky již neplní svoji funkci  …více»

IQ park – labyrint poučení a vzdělávání

IQ park – labyrint poučení a vzdělávání
5. 02. 2008 Výchova
IQpark je interaktivním zábavně naučným centrem situovaným do bývalé budovy Státního výzkumného ústavu textilního v Liberci. Je prvním svého druhu v České republice, využívajícím coby vzdělávacího a poznávacího prostředku …více»

Svatební veletrh v hotelu Diplomat se blíží

Svatební veletrh v hotelu Diplomat se blíží
29. 01. 2008 Oblečení
Začátek února už mají ve svých kalendářích červeně označeni všichni ti, kteří zvažují vstoupit do stavu manželského. V termínu od 8. do 10. února se koná tradiční Svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !