Dětský den 2018 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2018 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti Víte, kolikátého je Den otců v roce 2018?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2018? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 26.05. 2018
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Pozor na vánoční úvěry!

Pozor na vánoční úvěry!
17. 11. 2007 Finance
Blížící se Vánoce znamenají pro každého z nás větší výdaje. Ale pro podnikatelské subjekty poskytující spotřebitelské úvěry jde o období, kdy mohou opravdu hodně vydělat. Sdružení obrany spotřebitelů varuje před neuváženým podpisem úvěrových  …více»

Nová úprava rodičovského příspěvku od 1. 1. 2008

Nová úprava rodičovského příspěvku od 1. 1. 2008
10. 11. 2007 Finance
Nárok na rodičovský příspěvek v dosavadní podobě k 31. 12. 2007 ze zákona zaniká. Pokud rodič, který v současné době rodičovský příspěvek pobírá, jej chce pobírat i nadále od 1. ledna 2008, musí si o něj znovu požádat. Důvodem nové žádosti …více»

OLIVOVA dětská léčebna se představuje

OLIVOVA dětská léčebna se představuje
3. 11. 2007 Nemoci
Olivova dětská léčebna, o.p.s. v Říčanech u Prahy patří k nejstarším zařízením pro děti nejen v České republice, ale také v celé střední Evropě. Díky zcela výjimečným klimatickým a přírodním podmínkám je vyhledávána  …více»

Čeští řidiči a zimní pneumatiky

Čeští řidiči a zimní pneumatiky
2. 11. 2007 Finance
Na přelomu září a října se v České republice uskutečnil průzkum vědomostí českých řidičů o zimních pneumatikách. Výsledky ukázaly, že v několika případech projevují naši řidiči základní neznalost, a to i v otázkách týkajících se  …více»

Tipy jak nejlépe a nerychleji prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost

Tipy jak nejlépe a nerychleji prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost
27. 10. 2007 Finance
Jak se tedy zachovat v situaci, kdy řešíme otázku prodeje či pronájmu nemovitosti? Na co si dát pozor? Jak prodat co nejvýhodněji? Takových otázek před sebou máme najednou spoustu.  …více»
 

Jak si udělat krásné Vánoce? Zkuste kreditní kartu.

Jak si udělat krásné Vánoce?  Zkuste kreditní kartu.
27. 10. 2007 Finance
Štědrý večer je za dveřmi a mnoho z nás znovu řeší otázku, za co pořídit vánoční dárky. Máme sice nějakou tu korunu navíc díky třináctému platu nebo prémiím, ale na všechny vyhlédnuté dárky to pořád není dost. A dobře víte, že spousty peněz …více»

Ocenění pro LEGO PENS

Ocenění pro LEGO PENS
26. 10. 2007 Výchova
Jako světovou novinku představuje firma Senator psací pero LEGO PENS QLEVER - jednoduše "chytré pero". Otočit a nastavit – psaní, o jakém se vám nikdy před tím ani nesnilo!!!  …více»

Umísťovací výstava koček bez domova aneb Vánoce v útulku

Umísťovací výstava koček bez domova aneb Vánoce v útulku
26. 10. 2007 Zvířátka
Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi Vás srdečně zve na 10. umísťovací výstavu koček bez domova. Budete si zde moci vybrat ze spousty koťátek a kočiček s veterinárním osvědčením nebo jim alespoň přispět finančním či materiálním darem.  …více»

Rady, jak krmit akvarijní rybičky

Rady, jak krmit akvarijní rybičky
25. 10. 2007 Zvířátka
Základním pravidlem, které bychom měli dodržovat při výběru krmiva pro jednotlivé druhy ryb, je zajistit co možná nejpestřejší jídelníček. Musíme počítač s tím, že si ryby ve svém přirozeném prostředí vybírají velmi  …více»

Vánoce se blíží, nechte své peníze vydělávat

Vánoce se blíží, nechte své peníze vydělávat
20. 10. 2007 Finance
„S penězi to je zvláštní. Když už jich má člověk dost, tak je nepotřebuje“, tvrdil kdysi Charlie Chaplin. Jenže kdo z nás si může dneska říct, že je na tom tak skvěle? Stačí si jen vybavit všechny ty složenky …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !