Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Mléko se dostane do více škol

Mléko se dostane do více škol
23. 07. 2008 Výchova
V reakci na požadavky a doporučení členských států a Evropského parlamentu Evropská komise přijala novou úpravu režimu dodávek mléka do škol s jednoduchými a jasnými prováděcími pravidly. Díky tomu  …více»

Můj první přivýdělek, aneb nic není zadarmo

Můj první přivýdělek, aneb nic není zadarmo
22. 07. 2008 Vaše příběhy
Bylo léto a já úspěšně zakončila základní školu a připravovala se na život opravdového studenta. Kamarádky odcestovaly k moři a já zůstala v našem městečku sama. Měla jsem času nazbyt a také jsem  …více»

Během letních prázdnin narůstá riziko ohrožení dětí

Během letních prázdnin narůstá riziko ohrožení dětí
21. 07. 2008 Výchova
Prázdniny nemusí být pro mnohé děti plné jen příjemných zážitků. V Dětském krizovém centru se s důsledky letních prázdnin již pravidelně vypořádávají celý podzim. Právě v létě totiž stoupá počet …více»

Lemuři v akci

Lemuři v akci
19. 07. 2008 Zvířátka
Zoo Praha připravila pro své návštěvníky novou netradiční podívanou v podobě představení poloopic lemurů kata. Tímto poutavým představením se v letní sezóně 2008 snažíme vynahradit …více»

Ta dnešní mládež

Ta dnešní mládež
18. 07. 2008 Vaše příběhy
Všímáte si, jak je dnešní mládež zkažená? Je mi 18, ale v době, kdy mi bylo nějakých 12, jsem vůbec nepřemýšlela nad tím, nad čím přemýšlí mladá populace dnes. Sama to vidím na svém mladším bratrovi …více»
 

Puritánství – co si o tom myslíte?

Puritánství – co si o tom myslíte?
18. 07. 2008 Vaše příběhy
Doba se mění a my se pomalu ale jistě měníme s ní. Ne už tak starší generace, generace našich rodičů a prarodičů. Zatímco v dřívější době bylo tabu téměř všechno a veškeré intimnosti byly sprosťárny,  …více»

Spořit nebo hypotéku: Neprodělávejte statisíce!

Spořit nebo hypotéku: Neprodělávejte statisíce!
15. 07. 2008 Finance
Hypoteční úvěry nabízejí v současnosti téměř všechny banky na trhu. Zajímavé podmínky nabízejí u úvěrů na pořízení nemovitosti také stavební spořitelny. Je proto vhodné do srovnání zařadit skutečně …více»

Pan Skřítek

Pan Skřítek
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Vylíčím Vám historku, kterou mi vyprávěla teta,maminka mé nejlepší kamarádky, která je kartářka. Pokaždé když někomu příběh vyprávím, mě samotné mrazí v kolenech. Tak tedy začnu. …více»

Dovolená - pozor na zloděje

Dovolená - pozor na zloděje
13. 07. 2008 Finance
Odjíždíte na dovolenou, těšíte se na odpočinek, krásné zážitky, na to, že zapomenete na stres a běžné starosti? Dávejte si pozor, podvodníci a zlodějíčci jsou všude kolem nás. Při cestování buďte  …více»

Jak jsem vyletěla z hnízda

Jak jsem vyletěla z hnízda
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Ráda bych se s vámi podělila o svůj životní zážitek, který mě potkal v osmnácti letech, na který jsem absolutně nebyla připravená (přestože jsem byla přesvědčená že jsem naprosto dokolane) a který …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !