Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 22.07. 2018
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Podporu pro ekologičtější vytápění mohou získat i domácnosti

Podporu pro ekologičtější vytápění mohou získat i domácnosti
1. 04. 2008 Finance
Podpora výměny starých kotlů na uhlí za moderní vytápění obnovitelnými energetickými zdroji je otevřena již i pro domácnosti. Ministr životního prostředí …více»

Nové přírůstky v Zoo Ostrava

Nové přírůstky v Zoo Ostrava
26. 03. 2008 Zvířátka
Návštěvníci ostravské zoo mohou opět po letech obdivovat nosála červeného - malou šelmu z čeledi medvídkovitých původem z Jižní Ameriky, která je blízkou příbuznou známějších mývalů.  …více»

Den učitelů v libereckém iQparku

Den učitelů v libereckém iQparku
25. 03. 2008 Výchova
Poněkud v zapomění upadá slavné výročí narození Jana Amose Komenského, který poprvé spatřil světlo světa 28. března. A právě tento den býval ztotožňován s dnem učitelů. Učitelé svůj svátek slaví  …více»

Nejtragičtější následky mají požáry v domácnostech

Nejtragičtější následky mají požáry v domácnostech
25. 03. 2008 Finance
Statistické údaje jednoznačně dokládají, že požáry v soukromých domácnostech mají vůbec nejtragičtější následky. Každý rok při nich zemřou desítky lidí, zraněny jsou další stovky osob a způsobené škod …více»

Hranolky, řízky a jiné lahůdky

Hranolky, řízky a jiné lahůdky
24. 03. 2008 Vaše příběhy
Patříte mezi ty, kteří si život bez hranolků nedokáží představit? Podléháte zas a znovu křupavé chuti, korunované majonézou či kečupem? V tom případě jste určitě majiteli fritovacího hrnce. Navrzdory  …více»
 

Zloději, zloději, ve dne, v noci chodějí

Zloději, zloději, ve dne, v noci chodějí
23. 03. 2008 Finance
…a čím dál více využívají internetu. A nejen zloději, ale i podvodníci a všelijaká další verbež. O tom mj. svědčí skutečnost, že internetové podvody meziročně zaznamenaly nárůst o plných osm tisíc pro …více»

Fantastický svět stavebnice Merkur obdivují děti i dospělí

Fantastický svět stavebnice Merkur obdivují děti i dospělí
22. 03. 2008 Výchova
Po zimní odmlce se v březnu znovu otevřely výstavní prostory Muzea stavebnice Merkur v Polici nad Metují, které vzniklo v květnu loňského roku. Návštěvníci se mohou těšit na rozšířené Ocelové město, postavené ze stavebnice Merkur  …více»

Merkur žije!

Merkur žije!
22. 03. 2008 Výchova
Ojedinělou výstavu připravil na březen ve svých prostorách liberecký iQpark ve spolupráci s Nadací Škola Hrou. Který kluk by před patnácti lety neznal slavnou stavebnici Merkur? Stavebnice nesměla chy …více»

Hlídejte si datumy použitelnosti potravin i o Velikonocích

Hlídejte si datumy použitelnosti potravin i o Velikonocích
22. 03. 2008 Svátky
Velikonoční nákupní horečka vrcholí a na SOS se obracejí spotřebitelé s poznatky, že ne všechno potravinářské zboží, které se objevuje na pultech, je kvalitní a čerstvé. Proto SOS apeluje na spotřebit …více»

Práce? S námi to jde snadno!

Práce?  S námi to jde snadno!
18. 03. 2008 Finance
Přestože nezaměstnanost v Praze je na jedné z nejnižších hodnot v naší republice, ti kteří práci hledají, vědí, že se může jednat o běh na velmi dlouhou trať, při němž leckdy vezmou zavděk kompromisem.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !